topdvierka Prospace® MASTERPROFIL®

Dvierka s povrchom ARPA FENIX® NTM 0749

Hotové dvierka

Vyrobíme pre Vás hotové dielce technológiou Biesse Airforce LASER / PUR.  Zabalené hotové dielce Vám  dovezieme v rámci SR/ČR. Nenašli ste tu farbu ktorú potrebujete. Prosím kontaktujte nás. 

HPL a kompaktné dosky 

Novinkou v našej ponuke sú samotné  HPL 0.9 a 1,2mm a  kompaktné dosky v hrúbke 10/12mm v identických farbách FENIX® NTM s jadrom v čiernej alebo identickej farbe dekoru. 

Drezy a umyvadlá

Novinkou v našej ponuke sú drezy a umyvadlá v identických farbách FENIX® NTM. V ponuke sú oba varianty osadenia z vrchnej strany aj pod pracovnú dosku. Drezy je možné podlepiť aj pod HPL 1.2mm. 

Čistenie

Inštruktážne video k čisteniu povrchu FENIX® NTM nájdete v spodnej časti tejto sekcie.

ARPA FENIX® NTM
Dielce s povrchom FENIX®NTM sú vhodné pre horizontálne a vertikálne použitie na interiérové ​​aplikácie do privátnych aj verejných priestorov. Ideálne na nábytok napr. dvierka, stolové pláty, knižnice, deliace steny. Vhodné do kuchýň, kúpeľní a iných obytných priestorov. Kompaktná doska z povrchom FENIX® NTM je materiál určený najmä na kuchynské pracovné  dosky. Materiál je ďalej vhodný ako finálny povrch interierových dverí, kuchynských dvierok a obkladov stien. 
Dvierka s povrchom FENIX® NTM vyrábame v 14 farbách. Zadná strana dvierok je vo farbe decoru. Materiál FENIX®NTM sa vyrába pomocou série procesov vrátane viacvrstvového laminovania, za použitia nanočastíc a akrylových živíc, ktoré sú kalené a vytvrdzované pomocou inovatívneho elektrónového lúča. FENIX® je nielen krásny na pohľad, je to high-tech materiál s jedinečnými vlastnosťami: je opraviteľný, odolný ​​proti odtlačkom prstov, príjemný na dotyk, hygienický, ​​vodeodolný. 
Novinkou v našej ponuke sú samotné  HPL 0.9mm, kompaktné dosky v hrúbke 10/12mm a DREZY v identických farbách FENIX®. Aktuálny výrobný a skladový program, ako aj ceny Vám radi zašleme mailom.
Materiály FENIX® NTM sú vysoko odolné voči poškriabaniu, oderu, suchému teplu, kyslým rozpúšťadlám a čistiacim prostriedkom pre domácnosť. Možná je tiež tepelná oprava povrchových mikro škrabancov. Povrchy FENIX sa vyznačujú jedinečnou, neporéznou vonkajšou vrstvou, ktorá umožňuje materiálu udržiavať čistotu pomocou jednoduchých, každodenných metód starostlivosti a čistenia. Sú vhodné na styk s potravinami.