topdvierka Prospace® MASTERPROFIL®
Výrobný program plošný materiál a dvierka ARPA FENIX® NTM

Kliknutím na jednotlivú farbu zobrazíte zvolenú farbu vo vizualizácii kuchyne. 

0030

0032

0748

0719

0717

0718

0752

0725

0724

0750

0751

0754

0749

0720

Hotové dvierka

Vyrobíme pre Vás hotové dielce technológiou Biesse Airforce LASER / PUR.  Zabalené hotové dielce Vám  dovezieme v rámci SR/ČR. Nenašli ste tu farbu ktorú potrebujete. Prosím kontaktujte nás. 

HPL a kompaktné dosky 

Novinkou v našej ponuke sú samotné  HPL 0.9 a 1,2mm a  kompaktné dosky v hrúbke 10/12mm v identických farbách FENIX® NTM s jadrom v čiernej alebo identickej farbe dekoru. 

Drezy a umyvadlá

Novinkou v našej ponuke sú drezy a umyvadlá v identických farbách FENIX® NTM. V ponuke sú oba varianty osadenia z vrchnej strany aj pod pracovnú dosku. Drezy je možné podlepiť aj pod HPL 1.2mm. 

Čistenie

Inštruktážne video k čisteniu povrchu FENIX® NTM nájdete v spodnej časti tejto sekcie.

ARPA FENIX® NTM
Dielce s povrchom FENIX®NTM sú vhodné pre horizontálne a vertikálne použitie na interiérové ​​aplikácie do privátnych aj verejných priestorov. Ideálne na nábytok napr. dvierka, stolové pláty, knižnice, deliace steny. Vhodné do kuchýň, kúpeľní a iných obytných priestorov. Kompaktná doska z povrchom FENIX® NTM je materiál určený najmä na kuchynské pracovné  dosky. Materiál je ďalej vhodný ako finálny povrch interierových dverí, kuchynských dvierok a obkladov stien. 
Dvierka s povrchom FENIX® NTM vyrábame v 14 farbách. Zadná strana dvierok je vo farbe decoru. Materiál FENIX®NTM sa vyrába pomocou série procesov vrátane viacvrstvového laminovania, za použitia nanočastíc a akrylových živíc, ktoré sú kalené a vytvrdzované pomocou inovatívneho elektrónového lúča. FENIX® je nielen krásny na pohľad, je to high-tech materiál s jedinečnými vlastnosťami: je opraviteľný, odolný ​​proti odtlačkom prstov, príjemný na dotyk, hygienický, ​​vodeodolný. 
Novinkou v našej ponuke sú samotné  HPL 0.9mm, kompaktné dosky v hrúbke 10/12mm a DREZY v identických farbách FENIX®. Aktuálny výrobný a skladový program, ako aj ceny Vám radi zašleme mailom.
Materiály FENIX® NTM sú vysoko odolné voči poškriabaniu, oderu, suchému teplu, kyslým rozpúšťadlám a čistiacim prostriedkom pre domácnosť. Možná je tiež tepelná oprava povrchových mikro škrabancov. Povrchy FENIX sa vyznačujú jedinečnou, neporéznou vonkajšou vrstvou, ktorá umožňuje materiálu udržiavať čistotu pomocou jednoduchých, každodenných metód starostlivosti a čistenia. Sú vhodné aj na styk s potravinami.

  

FENIX Ochrana proti odtlačkom prstov

Ochrana proti odtlačkom prstov

Oder FENIX

Vysoká odolnosť proti poškriabaniu

Chemická odolnosť FENIX

Vynikajúca chemická odolnosť

Haptika FENIX

Zamatovo jemný a hodvábne matný

Tepelná oprava FENIX

Tepelne opraviteľné

Čistiaca kópia FENIX

Jednoduché čistenie

Certifikácia FENIX NSF

Certifikát NSF

FENIX UV sila

Odolnosť voči UV žiareniu