topdvierka Prospace® MASTERPROFIL®

Dvierka s povrchom akrylátové zrkadlo sú unikátnym produktom, ktorý pripomína dokonalé zrkadlo. Tento produkt sa odlišuje od skutočných zrkadiel svojou ľahkosťou a absolútnou bezpečnosťou, ktorá zabraňuje zraneniam.
Oblasti použitia sú v privátnych priestoroch v priestoroch škôl, telocviční, zdravotníckych zariadeniach, sociálnych zariadeniach, ako aj v ústavoch na výkon trestu. Vhodné pre modulové stavby, výťahy, obytné kontajneri a umeleckú sféru. Ako pri všetkých povrchoch dodávame aj jednotlivo ako povrch v hrúbke 4mm.

Pozor ABS materiál ktorý slúži ako protiťah nie je vhodný na rezanie Laserom pri pálení môže dôjsť k otrave nebezpečným plynom s následkom smrti. Na spracovanie je nutné použiť štandardné rezné a frézovacie nástroje. V prípade nejasností nás tel. kontaktujte. Ďakujeme.

  
Výrobný program plošný materiál a dvierka MASTER PROFIL® Mirror SCR

Top produktom s našej produkcie je nerozbitné akrylátové zrkadlo s odolnosťou proti poškriabaniu SCR. Bezpečnosť na prvom mieste platí aj v tomto prípade.

Silver 010 SCR

Bronze


Antracit

Cupper

Vyrobíme pre Vás hotové dielce technológiou Biesse Airforce LASER / PUR.  Hotové dielce Vám dovezieme v rámci SR/ČR.

Potrebujete vzorku materiálu, alebo sa ešte neviete rozhodnúť pre konkrétnu farbu. Vyžiadajte si vzorku. 

Starostlivosť a ochrana je rovnaká, ako pri všetkých akrylátových povrchoch Senosan.  

MasterPROFIL® Mirror SCR

Dvierka s povrchom akrylátové zrkadlo sú unikátnym produktom, ktorý vďaka veľmi hrubej vrstve akrylu – od 2 do 3 mm – pripomína dokonalé zrkadlo.

Tento produkt sa odlišuje od skutočných zrkadiel svojou ľahkosťou a absolútnou bezpečnosťou, ktorá zabraňuje zraneniam. Hlavnou výhodou týchto panelov je, že ich možno spracovať štandardnými nástrojmi v nábytkárskom priemysle. V SCR úprave je v ponuke strieborné zrkadlo Silver 010S v max. rozmere dvierok 2780×1000mm v niekoľkých hrúbkach.

Oblasti použitia sú v privátnych priestoroch v priestoroch škôl, telocviční, zdravotníckych zariadeniach, sociálnych zariadeniach, ako aj v ústavoch na výkon trestu. Vhodné pre modulové stavby, výťahy, obytné kontajneri a umeleckú sféru. Ako pri všetkých povrchoch dodávame aj jednotlivo ako povrch v hrúbke 4mm.

Pozor ABS materiál, ktorý slúži ako protiťah nie je vhodný na rezanie Laserom pri pálení môže dôjsť k otrave nebezpečným plynom s následkom smrti. Na spracovanie je nutné použiť štandardné rezné a frézovacie nástroje. V prípade nejasností nás tel. kontaktujte.

Balenie hotových dielcov

Balenie Vašich objednávok prebieha štandardným spôsobom. Podľa jednotlivých položiek sa systém balenia môže líšiť. Ak sú individuálne požiadavky.  Konzultujte to prosím s nami vopred mailom alebo telefonicky. Ďakujeme.

Individuálna doprava

Pokiaľ si po objednaný tovar prídete sami. Prosím skontrolujte si v prítomnosti nášho zamestnanca či je vizuálne všetko v poriadku. Pri nezrovnalostiach zistených pri montáži postupujte podľa obchodných podmienok. Ďakujeme. 

Doprava

Naša spoločnosť Vám podľa dohody dopraví Vašu objednávku na miesto určenia. Po dohode je možné sa dohodnúť na pomoci nášho vodiča s vyložením.

Najnižšia obstarávacia cena kuchynských dvierok nemusí z dlhodobého hľadiska znamenať najlacnejšie riešenie.  
Medzi najčastejšie defekty na foliovaných dvierkach patrí samotné odliepanie sa povrchu a nízka UV stabilita. U lakovaných dvierok po čase dochádza k farebnej zmene a po nárazoch v oblasti hrany sa povrch ľahko poškodí. Takéto dvierka nie je potom jednoduché opraviť a väčšinou je potrebná kompletná výmena. Ani naše produkty nie sú nezničiteľné. No vďaka svojim vlastnostiam vydržia viac a ak sa aj poškodia vieme Vám ich jednoducho nahradiť.   
odliepanie CPL fólie na dvierkach poškodenie na dvierkach z LDTD časté poškodenie na lakovaných dvierkach foliované dvierka umývačka najčastejší nedostatok foliované dvierka čelo šuplíka odliepanie pri el.rúre