topdvierka Prospace® MASTERPROFIL®

3D Wood dosky - NOVINKA!

Novinkou spoločnosti TopDvierka je nová dimenzia nábytkovej dyhovanej dosky s hlbokou štruktúrou.

Doska 3D Wood je dyhovaná doska s hlbokou štruktúrou, ktorú vyrábame v plnom formáte nábytkovej dosky (MDF 2800×2070×16) a (Bio-doska 2100×2750×19).

Produkt sa vyrába na dvoch tipoch nosičov, tieto svojimi vlastnosťami umožňujú dosahovať požadovaný 3D efekt.   Je to špeciálna MDF a smreková trojvrstvová bio doska. 

Ponúkané dosky sú vďaka svojmu veľkému formátu absolútnou novinku na svetovom trhu. Na objednávku ponúkame aj iné druhy prírodných a modifikovaných dyhovaných povrchov v štandardnej alebo 3D štruktúre. Dostupné od 1.9.2024.


 TopDvierka® 3D Wood 

TopDvierka® 3D Wood sú primárne určené pre náročnejšieho klienta. Unikátne dosky 3D Wood sú výsledkom najnovších služieb od TopDvierka®. V našej novej ponuke služieb si môžete objednať aj hotové dielce s dosiek 3D Wood. Takúto dosku vám môžeme narezať a olepiť jednotlivé hrany. Dodacie termíny závisia od druhu dyhy a množstva.

Vďaka inovatívnemu výrobnému procesu rozširujeme naše portfólio produktov o vizuálne jedinečné štruktúry. TopDvierka® 3D Wood prináša architektom a dizajnérom nové možnosti kombinácií a druhov materiálov. Materiál je vhodný pre použitie v privátnych, ako aj verejných priestoroch napr. interiérové vybavenie, obklady stien z dreva.   

  • 3D povrchová štruktúra robí drevený povrch veľmi zaujímavým na pohľad aj dotyk

  • 3D panely je potrebné ďalej povrchovo upravovať lakovaním alebo olejovaním. Povrch je hladký na rozdiel od kartáčovaných povrchov   

  • na objednávku ponúkame aj iné druhy prírodných a modifikovaných dyhovaných povrchov v štandardnej alebo 3D štruktúre

  • spracovatelia môžu tento materiál ľahko rezať, frézovať , vŕtať a brúsiť pomocou štandardných drevoobrábacích strojov 

  • materiál má o niečo nižšiu hmotnosť, ako ostatné doskové materiály v segmente